Patarimai, kaip išsaugoti santuoką

Kaip bebūtų gaila, tačiau bėgant laikui skyrybų skaičius labai sparčiai auga. Tai rodo, kad daugybė santuokoje gyvenančių žmonių nebepajėgia išsaugoti savo santuokos ir nusprendžia skirtis. Be to, tai taip pat rodo ir pasikeitusi žmonių požiūrį į santuoką. Anksčiau išsiskirti buvo laikoma pakankamai drastišku ir kraštutiniu sprendimu. Tačiau šiandien žmonės skiriasi net ir dėl iš pirmo žvilgsnio visiškai elementarių bei paprastų dalykų. Trumpiau tariant, dauguma žmonių nebesistengia išsaugoti santuokos ir nevertina savo asmeninių santykių. Tai yra labai didelė problema, kurios tikrai negalima ignoruoti, kadangi santuokos nutraukimas tiesiogiai paveikia du žmones, o jei turima bendrų vaikų – tai neabejotinai paveikia ir juos. Taigi, visuomet tokiais atvejais žmonėms turėtų praversti įvairūs naudingi patarimai kaip issaugoti santuoka, nes tokiu būdu galima atrasti bendrų sąlyčio taškų ir lengviau suprasti, kokios yra pagrindinės problemos bei kaip jas būtų galima veiksmingai išspręsti.

Tai reiškia, kad du vienas kitą mylintys žmonės, kurie gyvena santuokoje, visuomet turėtų stengtis suprasti, kas padeda jų santykiams išlikti tvirtiems. Pavyzdžiui, nemaža dalis santuokoje gyvenančių žmonių teigia, kad jų santykiams didžiulės neigiamos įtakos turėjo nuolatinis atstumas, kuomet vienas iš sutuoktinių dirba ar gyvena kitame mieste arba netgi kitoje šalyje. Taip pat tam įtakos neretai turi ir pernelyg menkas laiko skyrybas buvimui drauge. Kita vertus, tai yra tik vos keli iš daugybės egzistuojančių veiksnių, dėl kurių žmonės nusprendžia pasukti skirtingais keliais, nutraukdami savo santuoką.

Bet kuriuo atveju, santuokoje būtina ieškoti kompromisų ir stengtis atrasti sprendimus, kurie padėtų gerai jaustis abiem sutuoktiniams. Jokiu būdu negalima priprasti, kad visuomet nusileidžia tik vienas iš sutuoktinių. Tokiu būdu gerai bus tik vienam, kol galiausiai kitas nuspręs viską nutraukti ir padėti tašką. Taigi, supratimas, laiko skyrimas, meilė, rūpestis, atsidavimas ir bendravimas – visa tai yra labai svarbūs veiksniai, kai yra kalbama apie darnius ir daug žadančius santykius. Žinoma, visuomet yra įvairių individualių aspektų, kurie yra būdingi skirtingoms poroms, todėl natūralu, kad taip pat reikia atsižvelgti ir tokius veiksnius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *